Pro zajištění optimálních služeb používá tato webová stránka cookies. Použitím naší webové stránky s tím souhlasíte. Více informací naleznete v našem Prohlášení o ochraně údajů.

Ok

Viega Prevista

Jednoduchá instalace, maximální tvůrčí svoboda:
Při vývoji našeho nového předstěnového systému jsme zohlednili naše zkušenosti a vaše nápady. Výsledek:
Viega Prevista. Nová generace předstěnové techniky. Šetří pracovní dobu a nabídne vám i vašim zákazníkům maximální možný komfort.

Jedna splachovací nádržka.
Tři aplikace.

Zeštíhlený a flexibilní: Radikálně jsme pro vás zjednodušili náš sortiment. K dispozici jsou tři předstěnové aplikace pro suchou výstavbu i mokrou stavbu. Stěžejní součástí systémů je nová splachovací nádržka Prevista. Lze ji montovat bez nářadí a navíc je kompatibilní se všemi ovládacími deskami Visign.

Detaily produktu

Vysoce kvalitní materiály. Pro každý styl.

Od dýhovaného dřevěného povrchu přes kartáčovanou ušlechtilou ocel až po sklo a vysoce kvalitní plast – rozmanitost materiálů nových ovládacích desek Visign je obrovská. Pro každý styl poskytují vhodný design a navíc bodují moderní technikou. Všechny desky jsou kompatibilní se všemi splachovacími nádržkami Prevista a většinu jich lze montovat bez nářadí.

Detaily produktu

Vyvinuto podle vašich nápadů.

Prevista je lepší předstěnová technika, protože jsme ji vyvinuli spolu
s vámi. Společně jsme zkoušeli, opravovali a optimalizovali. Výsledek
i rychlá instalace vás přesvědčí.

Testováno a výborně hodnoceno.

Řada odborníků doprovázela, testovala a hodnotila systém Prevista od prototypu až po hotový výrobek. Zeptali jsme se jich. Sami se podívejte, co k naší nové předstěnové technice řekli.

Uživatelské recenze

Jednodušší. Kompatibilní. Lepší.

Přesvědčte se sami a ještě dnes nás kontaktujte. Rádi vám domluvíme individuální termín, abychom vám na místě představili novou předstěnovou techniku Prevista.

  • Spolehlivá kvalita Viega
  • Jeden systém pro všechno
  • Rychlá a jednoduchá montáž
  • Maximální efektivita
  • Přesvědčivý servis
  • Plná kompatibilita
  • Individuální design
  • Vysoce kvalitní standardy