Pro zajištění optimálních služeb používá tato webová stránka cookies. Použitím naší webové stránky s tím souhlasíte. Více informací naleznete v našem Prohlášení o ochraně údajů.

Ok
ÚVODNÍ STRANA

Visign for More 200

8620.1

Ke katalogu

Změnit model

 • Snadná montáž

  Montovat lze bez nářadí. Možná je montáž vázaná na obklad, stejně jako instalace rámu se zásobníkem tablet Viega.

 • LED rám

  Dvě ovládací desky série Visign for More disponují volitelně nebo sériově osvětleným rámem k zabudování, který reaguje na přiblížení – jako orientační pomůcka při pohybu ve tmě.

 • Funkce Viega Hygiene+

  Tuto funkci lze u většiny ovládacích desek Visign for More na přání naprogramovat. Udržuje bezvadnou kvalitu pitné vody tím,
  že automaticky podle nastavených parametrů spouští splachování toalety.

Zjistit víc

Nejvyšší požadavky na estetiku a komfort obsluhy

Ať již dřevěné nebo skleněné, v barvě zlaté mědi nebo antracitu: Ovládací desky Visign for More jsou k dispozici v mnoha vysoce kvalitních materiálech
a barvách. Současně bodují moderní technikou: Dvě ovládací desky série
Visign for More disponují volitelně nebo sériově osvětleným rámem k zabudování, který reaguje na přiblížení – pro orientaci při pohybu ve tmě. U většiny ovládacích desek Visign for More lze navíc naprogramovat hygienickou funkci Viega. Ta udržuje bezvadnou kvalitu pitné vody tím, že automaticky podle nastavených parametrů spouští splachování toalety.

Ovládací desky série Visign for More lze montovat bez nářadí. Možná je montáž vázaná na obklad, stejně jako instalace rámu se zásobníkem tablet Viega.

Další technická vymoženost: Senzitivní ovládací deska Visign for More 205 senzitivní nabízí bezdotykový komfort splachování. Pro spouštění splachování jednoduše přidržíte ruku v malé vzdálenosti před požadovanou splachovací funkcí.

pro následující produkty a použití

všechny splachovací nádrže pod omítku Prevista

vlastnosti

Manuální spouštění splachování zepředu, 2-množstevní splachovací systém

vybavení

úchytný rám, ovládací sada kolíků, upevňovací šrouby

materiál

kov, sklo, dřevo

krycí deska

černá

tlačítko

mořený dub