Pro zajištění optimálních služeb používá tato webová stránka cookies. Použitím naší webové stránky s tím souhlasíte. Více informací naleznete v našem Prohlášení o ochraně údajů.

Ok
ÚVODNÍ STRANA

Visign for More 204

8624.1

Ke katalogu

Změnit model

 • Snadná montáž

  Montovat lze bez nářadí. Možná je montáž vázaná na obklad, stejně jako instalace rámu se zásobníkem tablet Viega.

 • LED rám

  Dvě ovládací desky série Visign for More disponují volitelně nebo sériově osvětleným rámem k zabudování, který reaguje na přiblížení – jako orientační pomůcka při pohybu ve tmě.

 • Funkce Viega Hygiene+

  Tuto funkci lze u většiny ovládacích desek Visign for More na přání naprogramovat. Udržuje bezvadnou kvalitu pitné vody tím,
  že automaticky podle nastavených parametrů spouští splachování toalety.

Zjistit víc

Nejvyšší požadavky na estetiku a komfort obsluhy

Ať již dřevěné nebo skleněné, v barvě zlaté měděné nebo antracitové: Ovládací desky Visign for More jsou k dispozici v mnoha vysoce kvalitních materiálech
a barvách. Současně bodují moderní technikou: Dvě ovládací desky série
Visign for More disponují volitelně nebo sériově osvětleným rámem k zabudování, který reaguje na přiblížení – pro orientaci při pohybu ve tmě. U většiny ovládacích desek Visign for More lze navíc naprogramovat hygienickou funkci Viega. Splachování WC se pravidelně automaticky spouští aby byla zajištěna trvale čistá voda v potrubí.

Ovládací desky série Visign for More lze montovat bez nářadí. Možná je montáž vázaná na obklad, stejně jako instalace rámu se zásobníkem tablet Viega.

Další technická vymoženost: Ovládací deska Visign for More 205 senzitivní nabízí bezdotykový komfort splachování. Pro spouštění splachování jednoduše přidržíte ruku v malé vzdálenosti před požadovanou splachovací funkcí.

pro následující produkty a použití

všechny splachovací nádrže pod omítku Prevista

vlastnosti

elektronické splachování zepředu nebo zeshora, 2-množstevní splachovací systém,
s funkcí Viega Hygiene+

vybavení

úchytný rám, ovládací sada kolíků, upevňovací šrouby

materiál

ušlechtilá ocel

krycí deska

polírovaná ušlechtilá ocel

tlačítko

polírovaná ušlechtilá ocel