Pro zajištění optimálních služeb používá tato webová stránka cookies. Použitím naší webové stránky s tím souhlasíte. Více informací naleznete v našem Prohlášení o ochraně údajů.

Ok
ÚVODNÍ STRANA

Předstěnová technika

Ke katalogu

Splachovací nádržka

Nová splachovací nádržka Prevista je základem našich nových předstěnových aplikací – nezáleží na tom, zda plánujete koupelnu suchou výstavbou nebo mokrou stavbou. Ve všech WC prvcích Prevista je stejná. Plnicí a odtokové ventily i ovládací mechanika jsou ve všech aplikacích jednotné. Splachovací nádržka je k dispozici
v obou variantách 3H a 3L.

 • Přípoj vody

  Vodu připojíte snadno díky inovovanému adaptéru. Je vybaven vnitřním těsněním
  a koncipován pro rychlé a flexibilní připojení libovolného potrubního systému.

 • Technologie tvarování vyfukováním

  Nová splachovací nádržka se z jedné extrudované plastové hadice vyfukuje do požadovaného tvaru. Výsledek: maximální těsnost a spolehlivá dlouhodobá kvalita.

 • Plnicí ventil

  Plnicí ventil lze montovat a demontovat bez nářadí a zaručuje rychlé opětovné naplnění pro následné splachování.

 • Omezovač splachovacího toku

  Umožňuje nastavení optimálního průtočného množství u všech keramik pomocí seřízení nastavovacího kroužku. Pět stupňů regulace si poradí s každou keramikou.

Zjistit víc

Individuální design

Designové možnosti jsou tak všestranné díky tomu, že splachovací nádržka je kompatibilní se všemi ovládacími deskami Visign. Pro všechny montážní situace tak lze doporučit řešení na míru pro individuální design.

Made in Germany

Splachovací nádržka se vyrábí v Německu. Zajištěna je jak trvale udržitelná výroba, tak i dlouhá životnost nádržky. U každé splachovací nádržky se před expedicí kontroluje její těsnost a funkce – pro maximální bezpečnost a kvalitu.

Intuitivní montáž

Všechny pohyblivé a rukou montovatelné komponenty jsou označeny žlutě. Výhody nové koncepce ovládání jsou obzvláště markantní u odtokového ventilu. Prohlédněte si k tomu i fotogalerii.

Bezkonkurenčně flexibilní splachovací množství

Splachovací nádržka nabízí pro velké splachovací množství rozmezí objemu
od 3,5 do 7,5 litrů a pro malé splachovací množství od 2 do 4 litrů. Jen několika málo hmaty lze provést individuální nastavení v krocích po 0,5 litru.

Použití

Náš výběr jsme značně zjednodušili. K dispozici jsou tři druhy předstěnových systémů. U suché výstavby je to Prevista Dry pro instalaci na stěnu a do rámové konstrukce a Prevista Dry Plus pro montáž na kolejnici. Pro mokrou stavbu máme Prevista Pure. Všechny systémy mají stejnou splachovací nádržku. Předstěnový systém tak můžete sestavit a namontovat v nejkratším čase.

Suchá výstavba

Náš nový předstěnový systém Prevista Dry pro montáž na stěnu nebo do rámové konstrukce usnadňuje instalace suché výstavby. Díky novým funkcím a robustnímu provedení je Prevista Dry maximálně spolehlivá.

Prevista Dry

Díky jednoduché koncepci montáže šetří náš nový předstěnový systém mnoho času a peněz. Současně jej lze flexibilně přizpůsobit požadavkům vašich zákazníků.

Rychlá a jednoduchá montáž

Po přípravě instalace, jako např. vyvrtání otvorů, lze systém Prevista Dry instalovat jen pomocí tří kusů nářadí: skládacího metru, vodováhy a klíče velikosti 13. Stejně jako u splachovací nádržky jsou všechny prvky montovatelné bez nářadí označeny žlutě. Na stěnu se Prevista Dry montuje jako po másle: Řešení jako držák na stěnu navíc díky své flexibilitě ušetří čas.

Inteligentní rychloupínače

Výškové nastavení přípojů vody a odtoků umyvadla a pisoáru bylo doposud velmi časově náročné. Nové rychloupínače zásadně mění tento pracovní postup a jsou stejně stabilní jako klasické šroubované spoje.

Funkce pro větší pohodlí zákazníků

Důležité téma budoucnosti je vícegenerační koupelna. Viega Prevista je na to skvěle připravena díky možnosti upravovat výšku jednotlivých prvků. Navíc nabízí možnost montáže keramiky se sprchou všech běžných výrobců.

Individuální instalace na kolejnice

Předstěnový systém Prevista Dry lze doplnit o kolejnice a spojky. Výsledek: Prevista Dry Plus – systém, který nastavuje měřítka
v oblasti individuality a komfortní montáže.

Prevista Dry Plus

Pomocí Prevista Dry Plus lze realizovat i neobvyklá přání. Systém kolejnic přitom umožňuje nejen velkou nezávislost při uspořádání, ale lze jej i rychle instalovat.

Rychlá montáž na kolejnici

Instalace na kolejnici je stejně snadná jako na stěnu: Pouze zasadíte novou nožní patku do kolejnice, zajistíte, hotovo. Po vyrovnání
a připevnění oběma spojovacími kusy k horní kolejnici se musí již jen připojit voda. Podrobný návod k instalaci systému Prevista Dry Plus naleznete v montážním filmu.

Individuální designové možnosti

Kolejnicový systém je snadno obložitelnými běžnými sádrokartonovými deskami. Při plánování koupelny si tak můžete sestavit místnost jen na základě vaší fantazie.

Mokrá stavba

Moderní předstěnová technika se spoléhá na osvědčené metody: Pomocí Prevista Pure a nové splachovací nádržky lze při mokré stavbě realizovat individuální a vysoce kvalitní instalace s dlouhou životností.

Prevista Pure

„Pure“ označuje na mezinárodním trhu „způsob mokré stavby“. Naše předstěnové bloky Prevista Pure jsou příslušně sladěny s požadavky pro mokrou stavbu. Bodují vysokou flexibilitou při jednotlivé montáži. K dispozici jsou bloky pro WC, pisoár, umyvadlo a bidet – vždy
ve dvou variantách, ve stavební výšce 820 mm a 1070 mm.

Kompletně předmontováno

Abychom vám to usnadnili, je vnitřek bloku se splachovací nádržkou Prevista kompletně předmontovaný a umožňuje ovládání zepředu. Variantu 820 mm lze bez problémů ovládat i seshora. Flexibilní nastavení hloubky navíc rozšiřuje variabilitu montáže.

Hluk vznikající při splachování toalety by se měl co nejvíce eliminovat. Se zvukově izolovaným blokem Prevista Pure máte problém vyřešen.